Cześć!

To ja! Zosia! Dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny i bardzo się z tego powodu cieszę. Będzie ciepło i będę mogła się bawić na dworze. Mieliśmy iść topić Marzannę, ale tata musiał długo pracować i nie poszliśmy. Tata ostatnio dużo pracuje. Zamiast topienia Marzanny dzisiaj miałam trening. Taki prawdziwy trening. Nie taki jaki mam na rehabilitacji, czy na masażach. Tylko taki jak robią sobie dorośli. Trener Daniel pokazywał nam na telewizorze co mamy robić, a my to robiłyśmy. Jeszcze nie skacze tak wysoko jak Zuzia, ale wiem że jak będę ćwiczyć to będę skakać wyżej.

Takie treningi jak dzisiaj będę robić często. Ty też możesz się do nich przyłączyć. Mama teraz napisze jak możesz ze mną ćwiczyć:

? Wiosna ? a wraz z wiosną… robimy AKCJE dobra duszyczko ? WSTAŃ, rusz pupę i ćwicz, idź na spacer, pobiegaj, ZRÓB COŚ DLA SIEBIE i zrób #TreningDlaZosi ? Ćwiczy Zosia, a razem z Zosią ćwiczy Zuzia i QCZAJ ?‍♀️?‍♂️ Co Ty na to❓
Liczy się KAŻDY zrobiony krok, każdy rodzaj ruchu, treningu, każda dyscyplina, każdy sport ? Może być spacer, bieganie, tańczenie, pływanie, gra w piłkę, fitness, spinning, nordic walking, tenis, ping pong, jazda na rowerze, morsowanie ? co tylko przyjdzie do głowy i do serca, aby ZROBIĆ COŚ Z SERCA ?
? Zrób sobie ZDJĘCIE lub nakręć FILM – w trakcie lub po ?
? OZNACZ MNIE @Zosia Biecek ?
? wrzuć link do zbiorki siepomaga.pl/zosiabiecek ?❤️
? podaruj coś od siebie, każdy 1 zł ma znaczenie ?
? zaproś swoich ludzi do akcji, im nas więcej, tym bliżej do osiągnięcia mojego marzenia ??
Dołączysz❓Dołącz❗️ ? Czekam na Ciebie??? ? Wspólnie #StawiamyZosieNaNogi ?
Dziękuję, że Jesteś ❣️ Podaj dalej ?

Dziękuję Ci że jesteś ze mną. :) Obejrzyj teraz filmik.